• Champions League, Juventus drejt kualifikimit Kanë përfunduar dhe dy ndeshjet e fundit të kompeticionit të “Uefa Champions League” të cilat ishin Porto-Juventus dhe Sevillia-Leicester. Kampionët në fuqi të Italisë kanë marrë një fitore me aromë Me shume

  • Sot
  • 7 Dite
  • 30 Dite
+ Me shume